פרופיל חברה

מפעל לעיבוד אבן טבעית ושיש

חברת "אבן השוהם" בהנהלת טובי חדד הוקמה בשנת 1999 כמפעל לעיבוד ושיווק אבן טבעית ושיש, הממשיך ופועל במרץ לאורך השנים, וכולל כיום את מכונות ה-CNC המתקדמות ביותר.

לקוחות "אבן השוהם" נהנים מניסיוננו העשיר ורב השנים בעיבוד אבן טבעית לענף הבניה, הכולל פסי ייצור לספי חלונות, למדרגות פנים וחוץ, לפנלים, למטבחים ועוד, המאפשרים לנו לספק מגוון אינסופי של פתרונות גימור ייחודיים לאבן לפי בקשת הלקוח.

ייבוא אבן טבעית ושיש

במקביל לייצור, "אבן השוהם" מבצעת גם ייבוא של אבן טבעית ושל שיש ומוצריו מרחבי העולם, המסופקים לפרויקטים שונים בכל רחבי הארץ, ומרחיבים עוד יותר את מגוון העיצובים והטרנדים העצומים שאנו מציעים.

מוצרי החברה

קטלוג המוצרים של אבן השוהם

הצוות

האנשים שמאחורי אבן השוהם
טובי חדד

דבר המנכ"ל

מר טובי חדד

מאז הקמתה של החברה ומזה כעשרים שנה, מספקת "אבן השוהם" את המגוון העשיר ביותר של פתרונות עיצוביים ותכנוניים בכל הנוגע לאבן טבעית, לכל לקוח העומד בפני בניה או שיפוץ, הן של חלל ביתי או פנימי כלשהו והן של סביבה חיצונית.

לאורך כל שנות פעילות החברה, שמנו דגש חזק ביותר על השירות הניתן ללקוח, ועל הליווי המקצועי שאנו מספקים לו לכל אורך תהליך בחירת החומרים והבניה עצמה.

שילוב זה – של שירות אדיב ומקצועי ללא פשרות, לצד המגוון העצום של האבנים והחומרים אשר אנו מציעים לשוק הישראלי, הן מייצור ועיבוד במפעל המקומי שלנו והן מייבוא, מאפשר לנו להציע את הפתרון המושלם לכל צורך עיצובי או הנדסי ולהמשיך ולצבור לקוחות מרוצים.

כולי תקווה כי החברה תמשיך ותדבוק בעקרונות אלו גם בהמשך פעילותה בעשורים הבאים.

מר טובי חדד

מנכ"ל אבן השוהם בע"מ

אולם התצוגה שלנו

בואו להכיר את אבן השוהם

אולם התצוגה הרחב שלנו, הכולל גם תצוגת חוץ של פתרונות חיפוי וריצוף, מאפשר התרשמות אישית ממגוון עצום של החומרים הטבעיים שאנו מצעים.

התצוגה המרשימה כוללת קשת רחבה של גווני האבן והשיש מסוגים שונים כגון:  קרמה מורפיל, אבן חלילה, אוניקס, גרניט, טרוורטין, שיש למטבח, אבני בזלת, אבן מצפה סטטוריו, קררה, בורגון ועוד והכל במקום אחד.

מרגע המפגש אתכם באולם התצוגה שלנו, ולכל אורכו של תהליך התאמת ובחירת החומרים ועד לסיום התקנתם בביתכם לשביעות רצונכם המלאה – אנו נשמח לספק לכם ליווי מקצועי צמוד.

  • 3

  • 1

  • 8

  • 6

  • 5

  • 4

  • 77