לא כולם מודעים שחיפוי אבן טבעית חיצוני, לא צריך לבוא על גבי הטיח, אלא מחליף אותו.
חיפויי אבן חוסכת לנו בעלויות העבודה והחומרים בביצוע טיח וצבע, תוך כדי החיפוי אבן מגן על הקירות של הבית בפני פגעי מזג האוויר, שחיקה והכתמה.
כמובן שעל אותו העיקרון מדובר על חיפוי טבעי לפנים הבית אין כלל צורך לטייח, לצבוע ואף ליישר אותו לחלוטין, שכן האבן האלגנטית תכסה את כל הקיר ואף תעניק מראה מיוחד בעל אופי משל עצמו.
בנוסף יש יתרונות תרמיים האבן מסייעת לבית להיות מבודד יותר מבחינה תרמית ושלמור על קרירות בחודשי הקיץ החמים וחמימות בחודשים הקרים.

בכדי למקסם את הבידוד התרמי רצוי יהיה להוסיף שכבה מבודדת בין החיפוי של הקיר לקיר עצמו.
חומרים טבעיים גורמים לנו להוצאות מופחתות, מהבחינה התרמית הוצאות על מיזוג או הסקה יופחתו משמעותית והמרחב יהפוך להיות נעים יותר.

חיפוי לקירות פנים באבן מאוד פופולארי מאוד כיום, הביקוש אל האבן הטבעית הולך וגובר בשנים האחרונות בשל הרצון להשתמש במוצרים טבעיים שנותנים לנו הרגשה של החוץ בפנים הבית.
השיש הטבעי הוא אלגנטי ויוקרתי.
המון אנשים מחפים ומכסים פינות בבית באבן טבעית ומשלבים אותה סביב האח או אך מיישמים אותה על גבי קיר שלם שנותן "הצגה מיוחדת" לבית.
עמודים מחופים באבן או שיש טבעי אין בכלל ספק שמדובר באפשרות שנותנת תוספת נפלאה לבית ומשדרגת את מראה החלל בכמה רמות.
החיפויים מהאבן או מהשיש מגיעים במגוון רחב של צורות עיבוד שונות, מרקמים וגדלים וגוונים שונים ומיוחדים שיש אך ורק לטבע להציע לנו. יכול להשתלב בכל סגנון עיצובי שנבחר מוסיף שיק ורושם טבעי.

plaster1
plaster2